Hakkımızda

 

ilaclama ruhsati isteyin

 

HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti 2010 yılında doktor, veteriner hekim ve ziraat teknikerinden oluşan 3 girişimci ortak tarafından kurulmuştur. Kuruluş amacı adından da anlaşılacağı gibi çevre ve halk sağlığını korumak olan şirketimiz ticaret hayatına öncelikli olarak haşerelerle mücadele ederek başlamış ilerleyen yıllarda temizlik ve sağlık sektörü ile devam etmiştir. HSR her zaman kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile hareket etmiş ve çalışma prensibi geçen 4 sene içinde yüzlerce referans ile taçlandırılmıştır.

İlaçlama faaliyetleri 2 adet araçlı ekip ile 7 gün 24 saat prensibi ile yapılmaktadır HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti.nin ilaçlama ekip kadrosu iş disiplinine sahip, tecrübeli, eğitimli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. İlaçlamalarda ileri teknoloji ve modern ekipmanlar kullanılarak Tıp Doktoru, Veteriner Hekim ve Ziraat Teknisyenleri gözetiminde ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı insan sağlığına ve evcil hayvanlara zararlı olmayan çevre dostu insektisitler kullanılmaktadır. Sağlık bakanlığı ve Belediye tarafından verilen ilaç uygulama yetki belgesini aldıktan sonra % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak yoluna kararlılıkla devam eden şirketimiz dünya standartlarında hizmet vermektedir. HSR İlaçlama olarak kaliteli hizmet ve garantili çözüm sağlayarak başta Balıkesir olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti. Temizlik faaliyetlerinde malzemeli yada malzemesiz deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Bu faaliyet kolunda gündelik işlerin yanısıra özel ya da kamu kurum ve kuruluşlarına ait işyeri, büro, fabrika, bina ya da alan temizlikleri belirli süreli ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır.

HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti. aynı zamanda öncelik sağlık alanında olmak üzere kamu kurumlarına (ebe, hemşire, kaloriferci ,bahçıvan, vasıfsız işçi, vb) ara eleman teminini belirli süreli ve sözleşmeli olarak yapmaktadır.

HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti. iş ortakları ile sıfır sorun ilkesi ile çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmetler TSE ve İSO 9001:2008 belgeleri ile garanti altına alınmıştır. Çalıştırılan tüm personelin özlük hakları HSR garantisi altında olup işyeri güvenliği ve iş sağlığı eğitim ve kontrolleri anlaşmalı OSGB tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Belgelerimiz

Hizmetlerimiz

İlaçlama Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Asistan Hizmeti

Haşere Bilgisi

Haşerelerin aktif olduğu dönmeler tablosu görüntülemek ve haşereler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

UZEM

Zehirlenme durumlarında 114 UZEM Zehir danışma çağrı merkezini arayınız.

İletişim

  • Yıldız Mah. 2. Filiz Sk. No:5 BALIKESİR
  • 0266 224 0 434
  • 0507 531 56 60
  • 0544 627 75 25
YUKARI