bocekiconHSR Haşere ilaçlama Merkezi

HSR Çevre ve Halk Sağlığı Hiz.Tic.Ltd.Şti.nin ilaçlama ekip kadrosu iş disiplinine sahip, tecrübeli, eğitimli ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. İlaçlamalarda ileri teknolojik ve modern ekipmanlar kullanılarak Tıp Doktoru, Veteriner Hekim ve Ziraat Teknisyenleri gözetiminde ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı insan sağlığına ve evcil hayvanlara zararlı olmayan çevre dostu insektisitler kullanılmaktadır. Sağlık bakanlığı ve Belediye tarafından verilen ilaç uygulama yetki belgesini aldıktan sonra % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak yoluna kararlılıkla devam eden şirketimiz dünya standartlarında hizmet vermektedir. HSR İlaçlama olarak kaliteli hizmet ve garantili çözüm sağlayarak Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Manisa,Kütahya illerinde hizmet vermekteyiz.

dangericonDİKKAT

Haşere mücadelesi profesyonel bir iş olup ilaçlama sırasında yapılacak en küçük hata insan sağlığına yada hayatına mal olabilir. Bilinçsizce ve ilaçlama ruhsat ve izinleri olmayan firma yada kişilere karşı dikkatli olun. Şirketimiz ilaçlama ruhsatına sahip olan kaliteli ve güvenli hizmeti kendine ilke edinmiş bir kurumdur.

 

blood9Taklitlerden sakının !

Böcek ilaçlaması yaptığını söyleyen herkese itibar etmeyip mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından verilen yetki ve izin belgelerinin olup olmadığı kontrol edin. Yapılan her ilaçlamadan sonra gerekli tüm izin ve ilaçlama bilgilerinin bulunduğu ilaçlama sonu rapor dosyasını isteyin.

ilaciconİlaçlama ciddi bir iştir.

Tamamı zehir olan haşere ilaçlarının nerede nasıl ne miktarlarda kullanacağını bilmeyen kişilere karşı dikkatli olun. sonuçta ilaçlamayı yaptırdığınız yerde siz, aileniz, çocuklarınız, iş arkadaşlarınız yada personeliniz risk altındasınız. Lütfen ilaçlamaya gelen personelin gerekli izinlerinin olup olmadığını kontrol edin. Sağlıklı bir yaşam sizin elinizde.

Hizmetlerimiz

İlaçlama Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Asistan Hizmeti

Haşere Bilgisi

Haşerelerin aktif olduğu dönmeler tablosu görüntülemek ve haşereler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

UZEM

Zehirlenme durumlarında 114 UZEM Zehir danışma çağrı merkezini arayınız.

İletişim

  • Yıldız Mah. 2. Filiz Sk. No:5 BALIKESİR
  • 0266 224 0 434
  • 0507 531 56 60
  • 0544 627 75 25
YUKARI