Lokanta - Cafe - Fırın İlaçlama

Fırın, Cafetarya, restaurant, lokanta ve yemekhane ilaçlaması hem sizin hem de çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yürütebilmeleri için önemlidir. Aynı zamanda işyerinizde üretilen gıda ürünlerini tüketecek olan insanlarında sağlıklarını düşünerek mekânınıza düzenli olarak ilaçlama yaptırmalısınız. Bu durum aynı zamanda sizi yapılacak olan denetimlere karşıda koruyacaktır.

Bu nedenle ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlamak için HSR ilaçlama şirketi olarak kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. İlaçlama hizmetimiz ile işyerinizi tüm haşerelerden ve kemirgenlerden arındırmak için bizi arayın. Doğabilecek her türlü olumsuzluklara fırsat vermemek için düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırmanız hem ekonomik açıdan, hem de sağlık açısında size katkı sağlayacaktır.

İlaçlama, konusunda deneyim sahibi HSR ilaçlama firmamız, uzman ve profesyonel personeli ile her zaman hizmetinizdedir.. Bizi arayın işyerinizi haşere ve kemirgenlerden kurtaralım.

Hizmetlerimiz

İlaçlama Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Asistan Hizmeti

Haşere Bilgisi

Haşerelerin aktif olduğu dönmeler tablosu görüntülemek ve haşereler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

UZEM

Zehirlenme durumlarında 114 UZEM Zehir danışma çağrı merkezini arayınız.

İletişim

  • Yıldız Mah. 2. Filiz Sk. No:5 BALIKESİR
  • 0266 224 0 434
  • 0507 531 56 60
  • 0544 627 75 25
YUKARI