Ev ve Konut ilaçlama

EVİNİZDE BULUNMADIĞINI ZANNETTİĞİNİZ CANLILARA KARŞI DİKKAT

Yaşadığımız mekanda gördüğümüz her haşere göremediğimiz yüzlerce haşerenin bir göstergesidir.Haşereler loş veya karanlık ortamlardan hoşlandıklarından dolayı geceleri daha aktif olurlar.

Haşereler ve kemirgen çok çabuk üreyen canlılardır.

Haşereler ve kemirgenler apartman boşluklarından,açık camlardan,su borularından,binadaki kırık ve çatlaklardan yaşadığımız alana girebilirler. Çok az gıda ve su ile uzun süre yaşabildikleri için temiz ve hijyenik olmak haşerelerle mücadelede yeterli değildir.

Haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın tek yolu profesyonel bir ilaçlama servisidir.Çeşitli yerlerde satılan sprey ve ilaçlar yok olmasını sağlamaz aksine ilaçlara bağışıklık sağlamalarına neden olabilir.

Haşerelerin yumurtalarının tamamının yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zor olması sebebiyle haşere ve kemirgenlere karşı yapılan mücadelenin düzenli olması gerekir.

HSR ilaçlama şirketi konusunda uzman elemanları ile 7 gün 24 saat hizmetinizde.Servis sorumlumuz,evinizdeki haşereleri veya kemirgenleri tanımlama konusunda eğitim almıştır.Mekanınızda yapılan analiz sonucunda haşerelerin yuvaları tespit edilerek yok edilir.

Yaşadığınız mekandaki haşere sorunlarına karşı alınan önlemler,ilaçlama öncesi ve sonrası yapmanız gerekenler vb. gibi konularda servis sorumlumuz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Aldığınız hizmet garanti kapsamında iken herhangi bir haşere veya kemirgenle karşılaşırsanız ücretsiz tekrar servis gönderilir.

Hizmetlerimiz

İlaçlama Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Asistan Hizmeti

Haşere Bilgisi

Haşerelerin aktif olduğu dönmeler tablosu görüntülemek ve haşereler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

UZEM

Zehirlenme durumlarında 114 UZEM Zehir danışma çağrı merkezini arayınız.

İletişim

  • Yıldız Mah. 2. Filiz Sk. No:5 BALIKESİR
  • 0266 224 0 434
  • 0507 531 56 60
  • 0544 627 75 25
YUKARI